Modelul AO-1800.63.1D este echipat cu o usa transparenta si iluminare interioara. - Acoperire antiaderenta - Touchpad digital si 12 programe de lucru - Caracteristici tehnice: - Interfata utilizator: Digital - Capacitate: 11 L - Putere: 1800 W - Tensiune: 220 V - Temperatura: 60 ° C - 200 ° C - Cronometru: 0 - 60 minute - Greutate: 7,5 kg - Dimensiuni: 30 x 34,8 x 39,6 cm
Friteuza
Datorita noii tehnologii de circulatie rapida a aerului, cu_x000D_
functia de amestecare automata incorporatа a aerului, mancarea capata o crusta_x000D_
incredibil de gustoasa, crocanta, cu un adaos minim de ulei.
_x000D_
Cuptor
_x000D_
Sistemul de curgere a aerului de pana la 360 de grade face posibila coacerea_x000D_
legumelor si carnii mult mai repede decat un cuptor obisnuit.
Setul include si tavi speciale pentru coacere si o tava special conceputa pentru_x000D_
pizza.
Uscator de fructe - acest model usuca si fructe!
Usa transparenta din sticla rezistenta la caldura.
Modelul AO-1800.63.1D este echipat cu o usa transparenta si iluminare interioara.
- Acoperire antiaderenta
- Touchpad digital si 12 programe de lucru
- Caracteristici tehnice:
- Interfata utilizator: Digital
- Capacitate: 11 L
- Putere: 1800 W
- Tensiune: 220 V
- Temperatura: 60 ° C - 200 ° C
- Cronometru: 0 - 60 minute
- Greutate: 7,5 kg
- Dimensiuni: 30 x 34,8 x 39,6 cm
Fișa tehnică
Friteuza-cuptor multifunctional Air Fryer 12in1 Royalty Line AO-1800.63.1D, 1800W, 11 litri, Digital, Timer, Accesorii, Negru
Vizualtizati acest produs
Preț
Preț
1.120,00 Lei
PRP 179,90 Lei
159,90 Lei
PRP 260,00 Lei
Referință
Referință
9999AO1800
555551980A
55V51980BG
Disponibilitate
Disponibilitate
Ultimul produs
În stoc
În stoc
Producător
Producător
ROYALTY LINE
Voltz
Crown
Rosberg
Greutate
Greutate
9.3 kg
2.3 kg
2 kg
0.17 kg
EAN
EAN
Caracteristici de securitate
Caracteristici de securitate
Impotriva alunecarii
Indicator strălucitor
Indicator strălucitor
Caracteristici speciale
Caracteristici speciale
Termostat
Termostat
Numarul de cosuri
Numarul de cosuri
1
1
Spectrul temperaturii de tur
Spectrul temperaturii de tur
80 - 190 °C
Tipul de prajire
Tipul de prajire
Aer cald
Standard
Standard
Aer cald
Capacitate de unsoare
Capacitate de unsoare
1.8 l
3 l
Capacitatea alimentara
Capacitatea alimentara
1.600 Kg
Culoare
Culoare
Negru
Alb
Argint
Argint
Utilizare
Utilizare
Rezidential
Rezidential
Putere
Putere
1300 W
2000 W
0 W