    Mixer planetar Royalty Line RL-PKM2500, Cupa otel, 1500W/2500W Max, 10 litri, 3 Amestecatoare, 6 trepte de viteza+Pulse, Inox
    swap_horiz check Compară
    2 години гаранция
    Тест и преглед
    Безплатна доставка
    Livrare: Termen: 3-5 zile lucrătoare | Preț: 19,99 Lei
  • swap_horiz check Compară
  • Print
    Indisponibil
    Economisești 48 %
    PRP 1.490,00 Lei
    779,90 Lei Economisește 710,10 Lei
    Cu TVA
    Cantitate:
    Изчерпано
    Preț garantat
    Aflați mai multe aici >
    Aveți întrebări sau nevoie de consultare? Sunați-ne la 031 630 02 02 și vă vom ajuta.
    De asemenea, puteți vedea acestea...
    De ce sa alegeti mixer planetar Royalty Line RL-PKM2500 ?
    Motor electric puternic: 1500W/2500W putere maxima
    Design excelent si frumos din otel inoxidabil
    Cupa INOX cu o capacitate de 10 litri si capac de protectie - detasabila
     6 viteze + optiune PULSE
     Accesorii diferite
     Baza anti-alunecare
     Protectie la supraincalzire pentru siguranta suplimentara
     Alimentare: 220-240 V, ~50-60 Hz
    Vezi mai mult
    Fișa tehnică
    Caracteristici cheie
    Protecție împotriva supraîncălzirii
    Sistem anti-alunecare
    Sistem de siguranță
    Culoare
    Argint
    Functii
    Frământare
    Utilizare
    Rezidential
    Tip produs
    Mixer cu un castron
    Putere
    2500 W
    Trepte de viteza
    6
    Tensiune alimentare
    25 cm
    Garanție
    24 luni
    Compara cu produse similare
    Mixer planetar Royalty Line RL-PKM2500, Cupa otel, 1500W/2500W Max, 10 litri, 3 Amestecatoare, 6 trepte de viteza+Pulse, Inox Vizualtizati acest produs